KMA Board

חברי ועד קהילת מורשת אברהם תשע”ה-תשע”ו

Kehilat Moreshet Avraham Board Members and Other Functionaries, 2018-2019

חברי ועד

Board Members

אלקסיס סילברמן

Alexis Silverman

יושבת ראש

President

Alexis.silverman@gmail.com

בט’ ספאק

Beth Spack

גזבר

Treasurer

beth.spack@gmail.com

בריאן ניגן

Brian Negin

ריכזמ

Secretary

bdnegin@gmail.com

רחל ונטיק

Rachel Wanetik

קהילה

Community

rachelfwanetik@gmail.com

דובי סינבל

Dovy Singal

תוכניות

Programming

dnsingal@gmail.com

ג’ף גרוס

Jeff Gross

ועדת תפילה

Ritual Committee

Gross.m.jeff@gmail.com

גדי דהן

Gadi Dahan

ילדים ונוער

ניהול אדמיניסטרטיבי גן ילדום

Children and Youth Pre-school administration

gadidahan@gmail.com

אלקסיס סילברמן

Alexis Silverman

גיוס כספים

Fundraising

Alexis.silverman@gmail.com

יושבי ראש קודמים

Past Presidents

זהבה גרוס

Zahava Gross

יו”ר יוצאת

Immediate Past President

Zahav1104@gmail.com

אניטא קופר

Anita Cooper

יו”ר יוצאת

Past President

anitabesdincooper@gmail.com

רב הקהילה

KMA Rabbi

רב יוסף קליינר

Rabbi Yosef Kleiner

רב הקהילה

Rabbi

ravkleiner@kma.org.il

תחומי אחריות מחוץ לוועד

Other areas of responsibility outside the Board

רחל ונטיק
Rachel Wanetik

ג’יין סמנר
Jane Sumner

קידושים

Kiddush

rachelfwanetik@gmail.com janesumner@gmail.com

קובי הס

Koby Haas

תחזוקה

House

Kobihass1973@gmail.com

רמה לחר
Rahel Hammer

שמעון ליפסקי
Shimon Lipsky

יופי

Yofi

rhammer@actcom.co.il

shimon.lipsky@mail.huji.ac.il

זהבה גרוס

Zahava Gross

חסד

Chessed

Zahav1104@gmail.com