ברוכים הבאים

חזון הקהילה: קהילת מורשת אברהם היא קהילה מסורתית גדולה ורב-גונית  פתוחה לכולם ואשר חבריה מחויבים אחד לשני, משרתים את הקהל הרחב ועוסקים בגמילות חסדים. הבניין שלנו נמצא בשימוש תמידי על ידי ילדים ובני נוער ותפילות יומיומיות, כמו כן מתקיימת פעילות חינוכית ותרבותית לאורך כל השנה, התפילות פורחות בה, במיוחד בשבת וחג .הנתונים המתוארים כאן מעודדים תמיכה מרחוק ומקרוב בארץ ובחו"ל.

קהילת "מורשת אברהם" שוכנת ברחוב אדם 22, בשכונת תלפיות מזרח בירושלים, באותו מקום שבו לפי המסורת ראה אברהם אבינו לראשונה את הר המוריה בדרכו למקום העקידה.

ראשיתה של הקהילה בימים של מלחמת יום הכיפורים. כיום מונה הקהילה יותר ממאה וחמישים בתי אב החברים בה וכן התפילות בקהילה מתקיימות מדי שבת וחג.

לקהילה גן ילדים ותיק בשכונה. מלבד זאת, הקהילה מפעילה תכנית ייחודית של "בית חם" ביוזמת אחת מחברות הקהילה, אשר בה משתתפים ילדים ממשפחות מצוקה בשכונה. סניף נוע"ם בקהילה הוא אחד מסניפי התנועה הגדולים והפעילים של התנועה ומתקיימת בו פעילות בכל יום שלישי וכן פעולות "תיקון עולם" שונות. מספר הטלפון: 673-7183.

כדי להיות מעודכנים במה שקורה בקהילה, נא להצטרף לרשימת הדוא"ל של קמ"א ותשלחו מייל ל:  kma-news+subscribe@googlegroups.com

 הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו ועשו "לייק"! https://www.facebook.com/moreshetavraham